Онлайн чат
0 800 505 520
Як встановити пароль на Андроїд

З моменту появи мобільних пристроїв частинка нашої душі і суто особистого простору зберігається в пам'яті смартфонів і планшетів: фотографії, контакти, музика, повідомлення, листи і ряд іншої інформації. У сьогоднішній інструкції ми розберемося з тим, як встановити пароль на Android-сумісному пристрої та обмежити доступ до особистих даних. Як захист ми скористаємося штатними засобами операційної системи, розглянувши кілька варіантів обмеження доступу до пристрою за допомогою графічних і символьних ключів.

Для того щоб потрапити в меню управління екраном блокування і встановити пароль, який буде запитуватися кожного разу при розблокуванні смартфона, відкрийте «Налаштування» - «Екран блокування».

Как установить пароль на Андроид Как установить пароль на Андроид

Відкрийте пункт «Блокування екрану».

Как установить пароль на Андроид

У представленому списку є кілька варіантів захисту. Перші два пункти: «Ні» і «Провести по екрану» не забезпечують будь-якого захисту вашого пристрою, оскільки не вимагають вказівки унікального ключа. Варіанти «Графічний ключ», «PIN-код» і «Пароль» пропонують надійний захист зберігаються на Android-пристрої даних.

 

Графічний ключ

При використанні графічного ключа, користувачеві пропонується придумати унікальний геометричний малюнок. Подальша розблокування пристрою можлива тільки при точному повторенні створеного узору. Перед установкою графічного ключа необхідно вибрати бажаний розмір поля: 3х3, 4х4, 5х5 або 6х6 точок.

Как установить пароль на Андроид Как установить пароль на Андроид Как установить пароль на Андроид

1. Проведіть пальцем по точкам, створивши ламану лінію.

2. Натисніть «Продовжити» і повторіть щойно створений візерунок ще раз.

3. Натисніть «Підтвердити».

Після того, як новий ключ буде успішно створений, система запропонує вибрати варіанти відображення повідомлень на заблокованому пристрої. Даний пункт дозволяє попередити висновок на заблокований екран повідомлень: повідомлень, листів і повідомлень, тобто приховати відображення особистої інформації.

Как установить пароль на Андроид

Після установки графічного ключа меню налаштувань поповниться новим списком:

Как установить пароль на Андроид Как установить пароль на Андроид Как установить пароль на Андроид

 

  • «Показувати ключ» - відображення лінії, яку малює користувач в момент розблокування;
  • «Показувати невірний введення» - при введенні неправильного графічного ключа система попередить про помилку;
  • «Показувати точки» - показувати ваш телефонний опорних точок для введення пароля.

З точки зору безпеки, другий варіант є більш прийнятним, оскільки стороння людина не зможе визначити, яка кількість опорних точок використовується в графічному паролі.

 

PIN-код

В залежності від уподобань користувача, в операційній системі Android є варіант установки пароля у вигляді цифрового PIN-коду. Головна вимога - PIN-код повинен складатися не менше, ніж з 4 цифр.

Как установить пароль на Андроид

Для установки PIN-коду необхідно:

1. Вибрати пункт «PIN-код» в меню налаштувань блокування.

2. Ввести бажану цифрову комбінацію.

3. Повторити введений пароль і натиснути клавішу «Готово».

Супутнє меню налаштувань PIN-коду дещо відрізняється від розглянутого вище для графічного пароля:

  • «Швидка розблокування» - передбачає миттєву розблокування пристрою без необхідності підтвердження (тапа по галочці після введення PIN-коду);
  • «Перемішувати кнопки» - включення даної функції дозволяє хаотично змінювати при кожній розблокування розташування клавіш в цифровому блоці. Таким чином, підглянути положення вашої руки під час введення і передбачити варіант введення PIN-коду стане неможливо.

Как установить пароль на Андроид

 

Пароль

Ще одним варіантом захисту особистих даних є установка пароля. В даному методі захисту користувач може використовувати будь-які букви і цифри комбінації, ключові слова. По суті, використання такого пароля є ускладненим і більш безпечним варіантом PIN-коду.

Как установить пароль на Андроид Как установить пароль на Андроид

При використанні буквено-цифрового пароля будьте особливо уважні в момент його установки: пароль чутливий до регістру (реагує на великі та малі літери).

При виборі варіанту розблокування смартфона ви можете керуватися власними уподобаннями. Кожен метод забезпечує надійний захист ваших даних, і чим складніший і заплутаний пароль ви придумаєте, тим в більшій безпеці будуть ваші фотографії, контакти, листи та інша конфіденційна інформація.

 

Порада!!!

На різних пристроях функціональність різних методів блокування може бути різною (наприклад, може бути відсутнім можливість перемішування кнопок або вибору розміру поля для введення графічного пароля). Незважаючи на це, з невеликими відмінностями, всі перераховані способи установки пароля можна використовувати на більшості Android-пристроїв.

Джерело: 4pda.ru