Онлайн чат
0 800 505 520
Як встановити і налаштувати iTunes на комп'ютері

Перед початком використання будь-якого нового пристрою на операційній системі Apple iOS, його необхідно активувати. Починаючи з iOS 6, це можна зробити прямо з самого пристрою без його підключення до ПК, але такий спосіб буде швидким і виправданим, тільки якщо це вже ваш не перший "яблучний" гаджет і у вас вже є обліковий запис Apple. У разі ж покупки першого пристрою, краще підготуватися до його використання заздалегідь, а заодно і познайомитися з програмою iTunes, яка є не тільки сполучною ланкою між мобільним пристроєм і ПК, а й універсальним медіакомбайном.

 

Завантажити останню версію iTunes завжди можна з офіційного сайта компанії Apple (E-mail вводити не обов'язково). При завантаженні програми зі сторонніх джерел слід пам'ятати, що старі версії iTunes можуть не працювати з останніми версіями iOS.(e-mail вводить не обязательно).

Как установить и настроить iTunes на компьютере

Насамперед після установки iTunes за інструкцією майстра (цей процес виглядає по-різному у користувачів Windows і Mac OS X, тому не будемо зупинятися на цьому докладно) програма запитає про те, чи згодні ми з відправкою на сервера Apple інформації про свою медіатеці для підбору обкладинок та інших відомостей. Причин не погодитися з цим немає, тому радимо натиснути кнопку "Приймаю", після чого перед нами відкриється стартовий екран.

Как установить и настроить iTunes на компьютере

Насамперед варто включити відображення двох додаткових меню для більш зручної навігації. Для цього необхідно спочатку натиснути на іконку у верхньому лівому кутку вікна програми і вибрати пункт "Показати рядок меню", а потім, відкрити на рядку, що з'явився підміню "Вид" і вибрати пункт "Показати бічне меню" (замість цього можна просто натиснути клавіші Ctrl + S для Windows).

Как установить и настроить iTunes на компьютере

Після того, як завершені всі приготування, можна приступити до основного - реєстрації аккаунта Apple ID. Щоб відкрити форму реєстрації, потрібно в рядку меню послідовно вибрати пункти "Магазин" і "Створити Apple ID". Цей спосіб підійде вам, якщо ви збираєтеся купувати додатки в App Store або мультимедійний контент в iTunes, оскільки в процесі реєстрації від вас зажадають обов'язково ввести інформацію про банківську карту. Якщо ж ви плануєте завантажувати тільки безкоштовні програми, то слід вчинити так: вибрати на навігаційної рядку iTunes пункт "App Store", клікнути в вікні з будь-якого безкоштовного додатку і натиснути кнопку "Безкоштовно", після чого у вікні вибрати пункт "Створити Apple ID ".

Как установить и настроить iTunes на компьютере

Слідом за вітальним екраном, на якому коротко пояснюється, навіщо потрібен Apple ID, йде ліцензійну угоду, з яким ми, звичайно ж, погоджуємося. На наступному етапі користувачеві пропонується ввести свої дані: e-mail, пароль, інформацію про дату народження та відповіді на контрольні питання.

Как установить и настроить iTunes на компьютере

На останньому етапі необхідно ввести інформацію про банківську карту для покупок контенту, або, якщо ви реєструєте акаунт після спроби завантажити безкоштовний додаток, можна вибрати метод реєстрації без банківської карти. Втім, адреса для виставлення рахунку необхідно ввести в будь-якому випадку, але ці відомості ніде не перевіряються, тому не обов'язково вводити достовірні.

Как установить и настроить iTunes на компьютере

На цьому реєстрація Apple ID закінчена і на завершення залишається тільки перейти по посиланню в листі, відправленому на e-mail, щоб підтвердити свою адресу електронної пошти.

Тепер, увійшовши під своїм Apple ID на будь-якому пристрої, ви зможете завантажувати як безкоштовний, так і платний контент. Для покупки останнього, звичайно, потрібна банківська карта, і якщо ви зареєстрували акаунт без неї, то доведеться внести дані карти пізніше.

Как установить и настроить iTunes на компьютере

Виконання останньої інструкції, про яку піде мова в цій статті, обов'язково, якщо ви, крім програм та ігор, збираєтеся купувати інший контент - музику, фільми і книги, але, в будь-якому випадку, зайвою вона не буде. У той час як кількість пристроїв на iOS, на яких можна програвати контент, не обмежена, комп'ютерів з одним аккаунтом, які можуть це робити, може бути максимум п'ять. Офіційне "дозвіл" комп'ютера програвати контент називається "авторизацією". Зробити це досить просто: достатньо вибрати пункт "Магазин" в рядку меню і натиснути кнопку "Авторизувати цей комп'ютер". iTunes зажадає від вас ще раз підтвердити пароль облікового запису, після чого виведе вікно з підтвердженням успішності операції.

На цьому первинну підготовку до використання iTunes можна вважати завершеною, а зареєстрований акаунт Apple ID можна сміливо вводити при першому включенні нового пристрою.

Джерело: 4pda.ru