Онлайн чат
0 800 505 520
Як убезпечити свій iPhone або iPad від крадіжки

Найбільше ми боїмося того, що наш гаджет вкрадуть. Це одночасно і матеріальна і емоційна втрата. Однак компанія Apple зробила все, щоб убезпечити свої пристрої від злодійства і дати можливість власнику знайти і повернути їх назад. У цій статті ми розповімо про те, які функції потрібно включити і як ними користуватися, щоб убезпечити свій девайс від втрати.

Перш за все, потрібно встановити пароль розблокування. Навіть якщо грабіжник вкраде ваш iPhone або iPad, він не зможе просунутися далі екрана розблокування без знання пароля. Пароль на iOS може бути двох видів: простий і складний. Простий пароль складається з 4 цифр, складний - це довга комбінація букв і цифр.

Зрозуміло, оптимальним варіантом буде встановити складний пароль, тому що простий не дасть вам потрібного рівня захисту. Для того, щоб встановити пароль, потрібно зайти в Настройки - Пароль і ввести новий пароль. Бажано встановити миттєвий запит пароля, тоді він буде запитуватися відразу ж після розблокування пристрою.

Как обезопасить свой iPhone или iPad от кражи Как обезопасить свой iPhone или iPad от кражи

Після цього потрібно включити функцію «Знайти iPhone». Зробити це можна, перейшовши в Налаштування - iCloud і перегорнути в самий низ. Ця функція дозволяє відстежувати місце розташування на карті, посилати на нього звуковий сигнал, повідомлення або віддалено стерти дані. Тобто, якщо гаджет був вкрадений, досить лише зайти під своїм Apple ID з іншого пристрою і подивитися точку на карті, де він знаходиться в даний момент. Потім ви зможете включити на ньому звуковий сигнал, який буде відтворюється протягом двох хвилин на повній гучності, навіть якщо звук був попередньо відключений. Таким чином, якщо ви перебуваєте в безпосередній близькості, то зможете навіть почути свій зниклий гаджет.

Как обезопасить свой iPhone или iPad от кражи

Функція «Знайти iPhone» працює на всіх пристроях, незважаючи на свою назву. Відстежувати можна все гаджети Apple, починаючи з iPhone і закінчуючи MacBook. Цією можливий можна скористатися не тільки з девайсів Apple, але також і з будь-якого браузера, зайшовши на сайт icloud.com

Как обезопасить свой iPhone или iPad от кражи

Ця функція хороша також тим, що якщо злодії спробують стерти ваш пристрій і продати його, то зробити це вони не зможуть, так як для активації їм буде потрібно пароль від вашого Apple ID. Крім того, на екрані активації можна вивести повідомлення про втрату і тоді існує ймовірність того, що його вам повернуть.

Крім цього, пароль від Apple ID знадобиться і в тих випадках, якщо злодії захочуть відключити функцію «Знайти iPhone» або видалити дані з пристрою. Тому створіть дійсно складний пароль, який буде містити цифри, прописні і заголовні букви, а також символи. І, зрозуміло, не забувайте його самі.

Как обезопасить свой iPhone или iPad от кражи

Обійти цю систему практично неможливо. Є лише один ймовірний спосіб. Злодій може відключити сервіси геолокації, щоб ви не змогли вистежити пристрій за допомогою «Знайти iPhone». Однак і з цим можна боротися. У iOS є функція під назвою «Обмеження». Вона дозволяє заборонити зміни параметрів гаджета.

У нашому випадку, потрібно виставити обмеження на відключення сервісів геолокації і тоді злодій не зможе виключити їх, не знаючи пароля. Для цього потрібно зайти в Настройки - Основні - Обмеження.

Как обезопасить свой iPhone или iPad от кражи

Тепер потрібно встановити пароль обмежень. Це повинна бути комбінація з чотирьох цифр і бажано, щоб вона відрізнялася від пароля розблокування пристрою.

Как обезопасить свой iPhone или iPad от кражи

Після установки пароля, потрібно перегорнути в самий низ і відкрити «Служби геолокації».

Как обезопасить свой iPhone или iPad от кражи

Тут потрібно заборонити всі зміни. Після цієї процедури змінити налаштування геолокації без знання пароля обмежень буде неможливо. Тим самим злодій не зможе ні вимкнути пристрій (через пароля розблокування), ні відключити сервіси геолокації, так як це буде заборонено обмеженнями.

Тепер потрібно перейти на рівень вище і також заборонити зміни для вкладки «Облікові записи». Таким чином, злодій не зможе видалити обліковий запис iCloud без знання пароля.

Как обезопасить свой iPhone или iPad от кражи

За допомогою даних рад ймовірність повернути втрачене пристрій значно підвищується. Однак намагайтеся стежити за своїми гаджетами і не допускати подібних неприємних ситуацій.

Джерело: 4pda_logo