Онлайн чат
0 800 505 520
Як налаштувати режим «Не турбувати» в iOS

Режим «Не турбувати» був доданий досить давно, ще в iOS 6. Це дуже зручна функція, за допомогою якої можна налаштувати «тихі години» для свого пристрою. В цей час всі повідомлення будуть беззвучні. Однак це не означає, що ви їх не отримаєте, просто їх прихід не супроводжуватиметься звуковим сигналом. Даний режим має досить багато налаштувань. Знайти і включити його можна в Настройках - «Не турбувати». При його активації (перший слайдер вгорі) в меню статусу з'явиться значок півмісяця. Крім цього, даний режим можна включити з центру управління, який виїжджає, якщо провести пальцем від нижнього краю до центру.

Как настроить режим «Не беспокоить» в iOS

Поряд з ручною активацією, режим «Не турбувати» може включатися автоматично, якщо ця дія запланувати. Для цього потрібно поставити галочку «Заплановано» і натиснути на що з'явився проміжок часу, щоб його налаштувати. Після вибору верхньої і нижньої межі часу, режим буде включатися і вимикатися в зазначений час. Таким чином можна запланувати тихі години, наприклад, в нічний час, коли отримувати дзвінки та повідомлення від кого-небудь зовсім не хочеться.

Как настроить режим «Не беспокоить» в iOS

Однак для тих, хто хоче захистити себе від сторонніх дзвінків, але хоче завжди бути на зв'язку з обраними контактами, можна налаштувати допуск викликів. Ця функція дозволяє відключити режим «Не турбувати» для обраних контактів або певних груп користувачів.

Как настроить режим «Не беспокоить» в iOS

Компанія Apple додала також ще одну дуже цікаву функцію. Якщо протягом трьох хвилин один і той же абонент зателефонує вдруге, то режим «Не турбувати» буде знято і користувач отримає повідомлення про дзвінок. Це зроблено для того, щоб не пропустити дійсно важливий дзвінок.

Крім цього, вхідні дзвінки та повідомлення можна заглушати тільки при заблокованому екрані. Тобто, якщо телефон буде включений повідомлення будуть приходити, а якщо буде знаходиться в заблокованому стані - немає.

Как настроить режим «Не беспокоить» в iOS

Ясна річ, цей режим насамперед розрахований на використання вночі, коли людина спить і не хоче прокидатися від несподіваних дзвінків. Однак його можна налаштувати і на свій розсуд, наприклад, включати на запланованих нарадах або роботі.

Джерело: 4pda.ru