Онлайн чат
0 800 505 520
Як зручно виділяти текст на iPad

Серед нововведень iOS 9 є як значні (наприклад, публікація свіжого API - інструментів створення нових функцій додатків - і розширення можливостей розробників), так і досить непомітні, але полегшують життя багатьом користувачам. Серед поліпшень другої категорії є новий спосіб виділення тексту - QuickType, доданий, як опція стандартної клавіатури у всіх iPad, а також в iPhone 6 і вище.

1. Відкрийте будь-який текстовий документ, наприклад, в програмі Pages.

2. Поставте курсор в будь-яке місце в тексті. З'явиться клавіатура.

Как удобно выделять текст на iPad

3. Проведіть двома пальцями вгору по клавіатурі, після чого на її місці з'явиться віртуальний «трекпад».

Как удобно выделять текст на iPad

4. Для того щоб перемістити курсор вправо або вліво, пересуньте два або один палець по віртуальному трекпаду. При переміщенні курсора вниз або вгору за видиме поле текст зрушиться у відповідному напрямку.

5. Для зміни меж виділення тексту виділіть подвійним кліком слово або абзац, потім викличте QuickType. Зміна положення лівого пальця означатиме зрушення лівої (або верхній) межі виділення, правого пальця - правої (нижньої).

Зі сторонніми клавіатурами дана опція не працюватиме, при цьому старий спосіб виділення тексту (виклик переміщуються покажчиків за допомогою утримання пальця на певній ділянці тексту) залишився недоторканим. Саме QuickType, разом з додаванням мов для інтелектуального введення, - основні нововведення в клавіатурі дев'ятої версії мобільної операційної системи від Apple.

Джерело: 4pda.ru