Онлайн чат
0 800 505 520
Як перенести контакти зі старого телефону на Windows Phone

Перше питання, яке постає перед володарем нового телефону, зазвичай стосується перенесення даних телефонної книги на новий пристрій. Питання це дійсно важливий, так як накопичені роками контакти для більшості людей представляють величезну цінність, втратити яку просто неприпустимо. Тому хочемо вам розповісти про надійне і найпростіший спосіб перенесення наявних контактів з Android або iPhone в Windows Phone.

Спосіб перенесення контактів насамперед залежить від того, де вони у вас зберігаються. Як правило, найчастіше зустрічаються всього три варіанти:

 • Контакти, які зберігаються в телефоні на SIM-карті;
 • контакти знаходяться в пам'яті самого телефону;
 • контакти депоновані в одному або декількох онлайнових сервісах (Outlook.com, Gmail, Facebook).

Розглянемо кожен з цих випадків докладніше.

Якщо в старому телефоні дані розташовані на SIM-карті, її можна вставити в новий телефон і імпортувати контакти. Зазвичай цей процес відбувається автоматично після виявлення нової сімки, але ви можете активувати його і вручну.

Как перенести контакты со старого телефона на Windows Phone

 

 1. На головному екрані або в списку додатків торкніться плитки «Контакти».
 2. У нижній частині вікна натисніть на значок додаткових налаштувань у вигляді трьох точок і виберіть пункт «Налаштування».
 3. Натисніть кнопку «Імпорт контактів з SIM-карти» і дотримуйтесь подальших вказівок.

Якщо всі або деякі ваші контакти знаходяться в самому пристрої, на допомогу прийде спеціальна утиліта від Nokia, яка вміє імпортувати дані через Bluetooth. Вона називається «Передача даних» та входить до складу встановленого програмного забезпечення більшості моделей, або може бути завантажена за цією адресою.

Как перенести контакты со старого телефона на Windows Phone Как перенести контакты со старого телефона на Windows Phone

Це на сьогоднішній день найшвидший і зручний спосіб копіювання контактів практично з будь-якого телефону (Symbian, Android, iOS, BlackBerry, Windows Phone і інші) на новий телефон Windows Phone. За допомогою простого покрокового майстра ви зможете перемістити всі контакти відповідними програмами свого пристрою. Крім того, ця ж програма допоможе вам скопіювати контакти і повідомлення на SD-карту або назад.

І, нарешті, останній і найпоширеніший випадок, коли всі ваші контактні дані зберігаються в одному з онлайнових сервісів, наприклад, Gmail, Outlook або Facebook. В такому випадку ваші зусилля будуть спрямовані на підключення відповідних облікових записів до Windows Phone.

Щоб це зробити, виконайте наступні дії.

Как перенести контакты со старого телефона на Windows Phone Как перенести контакты со старого телефона на Windows Phone

 1. На головному екрані або в списку додатків торкніться плитки «Контакти».
 2. У нижній частині вікна необхідно натиснути на значок додаткових налаштувань у вигляді трьох точок і вибрати пункт «Налаштування».
 3. Відмотати з'явилося вікно в самий низ, де побачите розділ «Облікові записи».
 4. Натисніть на елемент «Додати службу» і виберіть необхідний вам онлайновий сервіс.
 5. Введіть на наступній сторінці свій логін і пароль.

Пройде кілька хвилин, необхідних для синхронізації - і все контактні дані з'являться в телефонній книзі вашого смартфона. Як бачимо, в перенесенні даних з Android або iPhone на новий Windows Phone нічого складного немає.

Джерело: 4pda.ru