Онлайн чат
0 800 505 520
Як продовжити термін служби акумулятора в Windows Phone 8.1

Невеликий час життя акумулятора є однією з головних проблем сучасних мобільних пристроїв. Яка б ємність не була в вашому смартфоні, все одно її буде недостатньо, тому питання економії заряду ще довгий час буде дуже актуальним. У той час, як для Android існує досить велика кількість сторонніх утиліт, які вирішують цю задачу, пристрої під управлінням Windows Phone в цьому не мають потреби, так як майже всі налаштування можна зробити вбудованими в систему засобами. Насамперед слід відкрити спеціальну службову програму, яка так і називається "Економія заряду". Її можна знайти в налаштуваннях вашого смартфона. Тут відображається заряд батареї у відсотках, а також приблизний час роботи пристрою до наступного заряду.

Как увеличить время работы батареи в Windows Phone 8.1 Как увеличить время работы батареи в Windows Phone 8.1

Для активації економного режиму необхідно включити перемикач в нижній частині вікна, при цьому стають доступними вибір з кількох варіантів його роботи. Користувач може встановити автоматичне включення економного режиму при низькому рівні заряду (менше 20%), одноразове до наступної зарядки або постійне.

За рахунок чого ж забезпечується економія заряду при активації цього режиму? Ось перелік вироблених змін.

  • Відключається автоматично відповідав пошти та поновлення календаря. Але ви завжди при необхідності можете зробити це вручну.
  • Перестають оновлюватися живі плитки, які отримують інформацію з мережі.
  • Стає недоступна робота програм у фоновому режимі. Тобто ви зможете використовувати тільки одну програму, яка активна в даний момент.

Обратите внимание, что ни беспроводной интерфейс, ни мобильное соединение с сетью не отключаются и пользователь по-прежнему может использовать интернет.

Как увеличить время работы батареи в Windows Phone 8.1 Как увеличить время работы батареи в Windows Phone 8.1

Не менший інтерес представляє і інший екран утиліти "Економія заряду", перейти в який можна виконавши свайп вліво. Тут вказано конкретно програми, яким дозволено працювати у фоновому режимі. Рекомендуємо добре вивчити цей список і відключити непотрібні вам елементи. Зробити це можна тапом за назвою програми, після чого на екрані з'явиться вікно додаткових налаштувань енергоспоживання. Тут ви зможете заборонити програмі працювати у фоновому режимі або, навпаки, дозволити працювати навіть незважаючи на активацію режиму економії.

Крім використання спеціального економного режиму в Windows Phone можна виконати цілий ряд додаткових налаштувань для зниження споживання заряду батареї.

1. Встановіть менший час до автоматичного вимкнення екрану ( "Налаштування" - "Екран блокування" - "Відключення екрану через").

Как увеличить время работы батареи в Windows Phone 8.1

2. Використовуйте темну тему оформлення робочого столу ( "Налаштування" - "Робочий стіл + тема" - "Фон").

Как увеличить время работы батареи в Windows Phone 8.1

3. Вимкніть невикористовувані з'єднання і визначення місця розташування. Зробити це можна у відповідних розділах налаштувань смартфона або скориставшись перемикачами в шторці повідомлень.

Как увеличить время работы батареи в Windows Phone 8.1

4. Налаштуйте період синхронізації для підключених облікових записів. Для цього перейдіть в розділ "Налаштування" - "Пошта + облікові записи" і виберіть один зі своїх акаунтів. У вікні налаштувань ви зможете змінити період оновлення даних, а також вибрати який контент потрібно синхронізувати. Наприклад, якщо ви не користуєтеся календарем, то можете відключити його постійне оновлення.

Как увеличить время работы батареи в Windows Phone 8.1

5. Встановіть найнижче значення рівня яскравості екрану. Для цього перейдіть у відповідний розділ налаштувань і відключіть автоматичне регулювання. Потім виберіть у випадаючому списку значення "Низький".

Как увеличить время работы батареи в Windows Phone 8.1

6. Закрийте програми, робота яких вам вже не потрібно. Дуже часто користувачі забувають виходити з запущених програм і вони так і залишаються висіти в тлі. Зробіть довгий тап по кнопці "Назад" і побачите зменшені вікна фонових додатків. Закрийте непотрібне.

І остання порада, який буде особливо зрозумілий користувачам Windows. Якщо ви виконали всі рекомендації, але заряд батареї все одно продовжує катастрофічно швидко падати, то просто перезавантажте пристрій. Іноді це дійсно допомагає.

Джерело: 4pda.ru