Онлайн чат
0 800 505 520
Про HITECHNIC

HiTechnic тільки у 2015 році виконав понад 1 000 000 послуг з налаштування комп'ютерної техніки і цифрових пристроїв, тож накопичений колосальний досвід. HiTechnic пропонує для покупця оптимальні пакети послуг і наймає професійних технічних фахівців для надання послуг європейської якості.

Всі послуги HiTechnic виконуються за європейськими стандартами якості «Білі Рукавички» (WHITE GLOVE SERVICE). Технічні спеціалісти встановлять, налаштують, проведуть тестування техніки, приберуть робочу зону після монтажу та при необхідності проведуть детальну консультацію покупця по придбаній техніці.
Всі послуги виконуються експертами HiTechnic, котрі пройшли спеціальне навчання та відповідні курси від провідних виробників техніки та програмного забезппечення. Компанія HiTechnic є авторизованим партнером з встановлення таких відомих брендів, як SAMSUNG, LG, CANDY HOOVER GROUP та багаттох інших.
Технічні фахівці не лише виконують встановлення та налаштування техніки, але й здійснюють продаж додаткових аксесуарів, необхідних для захисту та догляду за встановленою технікою.

Наша місія: Виконуємо свою роботу з душею, для економії Вашого часу, щоб ви встигали жити більше , краще і цікавіше!

У нас завжди знайдеться, чим вас зацікавити!